Casa Grande Para Temporada
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Casa Grande Para Temporada Itanhaém kan du enkelt nå Belvedere Mongaguá, som ligger ungefär 2 km bort. Villan med 2 badrum, som har en privat pool, är perfekt för upp till 15 gäster.
Villan har ett behändigt läge ungefär 10 minuter med bil från Plataforma De Pesca Mongagua, medan natursevärdheter som Parque Ecológico A Tribuna ligger cirka 15 minuter bort med bil. Agenor de Campos ligger 3 km från detta boende.
- Lokala sevärdheter
- Sao Paulo Beach3,7 km
- Suarao Beach3,4 km
- Paroquia Nossa Senhora de Sion2,9 km
- Feira de Artesanato3,9 km
- Parque Ecológico A Tribuna3,7 km
- Agenor de Campos3,9 km
- Belvedere Mongaguá2,9 km
- Salao do Reino das Testemunhas de Jeova3,8 km
- Plataforma De Pesca Mongagua3,9 km
- Iemanja3,8 km
- Flygplatser
- São Paulo-Congonhas flygplats98 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Grill faciliteter
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Grande Para Temporada en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Grande Para Temporada erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Grande Para Temporada?
Ett komplett kök finns på Casa Grande Para Temporada. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Casa Grande Para Temporada?
Man kan bo i Casa Grande Para Temporada med sitt husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Casa Grande Para Temporada?
Ja, en bubbelpool erbjuds på Casa Grande Para Temporada. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Plataforma De Pesca Mongagua och Belvedere Mongaguá, som ligger 3 km från boendet respektive 2 km bort.